ידידה

רשמת מידע
רפואי מוסמכת

הספר מזכירות רפואית

הספרים מזכירות רפואית ומינוח רפואי למזכירה רפואית

אוסף נהלים וחוקים, הראשון מסוגו בארץ, לסיוע בעבודה שוטפת של מזכירות רפואיות: ארגז הכלים שלך בניהול מרפאה או משרד רפואי תקניים.

ספרות מקצועית חובה לכל מרצה, לכל תלמיד, לכל עוסק בתחום. מטרת הספרות המקצועית לשמש כלי עבודה והעברת מידע מקצועי זמין ועדכני. 

עלות כל ספר 50 ₪ + משלוח 15 ₪. לרכישה צרו קשר

דף הבית > מאמרים

מאמרים

המשרד הרפואי הממוחשב

 העולם הטכנולוגי התפתח והתקדם, עד כדי ניהול החיים באמצעות מחשב. בסביבת עבודה קלינית אדמיניסטרטיבית המחשב הוא כלי עבודה התורם לניהול המידע הרפואי, התיק הרפואי מנוהל בתוכנה ייעודית ממוחשבת לתוכו נסרק תיעוד המתקבל מגורמים ומטפלים נוספים, נתוני מעבדות נקלטים הישר לתיק הממוחשב. 

המשך...

ניהול מידע מקצועי ואתי בעידן הרפורמה

 מזכירה רפואית, מתוקף הכשרתה המקצועית ותפקידיה, חייבת לדעת חוקים ונהלים על פיהם מתנהלת מערכת הבריאות, עליה לפעול על פי חוק, לברר, להתייעץ, מחובת מעסיקיה להעמיד לרשותה סמכות מקצועית מנחה שתדריך אותה באופן קבוע ושוטף בענייני נהלי העבודה השוטפים. במחלקה וביחידה הינה חלק מהצוות ושותפה לפעילות האקדמית. 

המשך...

הרפורמה במערכת הבריאות

 החוק לטיפול בחולי הנפש הוא מין המתקדמים בגישה האנושית, אך יסודותיו מושתתים על חוק מוקדם יותר המגדיר את מחלת הנפש כמחלה חריגה. חוק זכויות החולה תשנ"ו-1996 לא התייחס לצרכיו של הנזקק לטיפול פסיכיאטרי והנציח את הבדלתו מיתר הנזקקים למערכת הבריאות, הרפורמה שנכנסה לתוקף ביולי 2015 מנסה לתקן גישה זו. 

המשך...


ידידה © 2007-2010 | XHTML | CSS | מפת אתר