ידידה

רשמת מידע
רפואי מוסמכת

הספר מזכירות רפואית

הספרים מזכירות רפואית ומינוח רפואי למזכירה רפואית

אוסף נהלים וחוקים, הראשון מסוגו בארץ, לסיוע בעבודה שוטפת של מזכירות רפואיות: ארגז הכלים שלך בניהול מרפאה או משרד רפואי תקניים.

ספרות מקצועית חובה לכל מרצה, לכל תלמיד, לכל עוסק בתחום. מטרת הספרות המקצועית לשמש כלי עבודה והעברת מידע מקצועי זמין ועדכני. 

עלות כל ספר 50 ₪ + משלוח 15 ₪. לרכישה צרו קשר

דף הבית > המלצות

הצעות והמלצות

הצגת שאילתה מטעם חוקר בתחנת משטרה

 פנייה ממחלקת חקירות במשטרת ישראל, בעת ניהול חקירה, בטיפול בתיק בו הוגשה תלונה, שימוש במושג 'חוות דעת', נובע משימוש במושג זה בשפה המשטרתית. נוהל משרד הבריאות הגדיר את סמכותו של שוטר חוקר להציג שאילתה.

המשך...

טופס תקשורת בעניין הצגת שאילתה

 הצורך ליעל את התקשורת בין תחנות המשטרה והמוסדות המטפלים, במטרה לקבל שאילתות תקניות, מצ"ב הצעה להכנת טופס מובנה להצגת שאילתה, שישלח מתחנת המשטרה ויהיה מוטמע בתיק הממוחשב במוסד המטפל. דבר שייצור תקשורת אפקטיבית מתוך הבנת החוק. 

המשך...

פיזיותרפיסט בשירות בית חולים פסיכיאטרי

עוד חידוש הקשור ביישום מודל חדשני במוסד פסיכיאטרי, העסקת פיזיותרפיסט בתקן, לטובת המתמודדים, המקבלים טיפול פרטני או קבוצות קטנות, תרומתה של פונקציה טיפולית זו כה רבה מהיבט התקשורת עם המטופלים ומהיבט הטיפול המשלים, בשל השפעת הטיפול.

המשך...

דף מידע למשתחרר מאשפוז פסיכיאטרי או מטיפול אמבולטורי

 מוסדות לטיפול במתמודדים בתחום בריאות הנפש מחדשים גם בהיבט מתן פרטים אינפורמטיביים למשתחרר מאשפוז או מטיפול, דף המידע כולל הנחיות כלליות להמשך התנהלות מחוץ למסגרת הטיפול. מצ"ב דוגמא מברה"נ 'שער מנשה'.

המשך...

חיפוש עבודה במזכירות רפואית

אם אתם בתהליך חיפוש עבודה או לחילופין בתהליך חיפוש מזכירה רפואית להעסקה, תוכלו להיעזר בהגדרות תפקידי מזכירה רפואית בספר כדי להתכונן לראיון עבודה.

המשך...

איבזור משרד מזכירה רפואית

רשימת איבזור למשרד מזכירה רפואית: אביזרים תפעוליים למשרד.

המשך...

תפילת המזכירה הרפואית

תפילת המזכירה הרפואית.

המשך...


ידידה © 2007-2010 | XHTML | CSS | מפת אתר